Yapı Alanında Kaliteli Hizmet
Yapı Alanında Kaliteli Hizmet
13 Ürün Bulundu

Pvc - Pimapen Ürünleri

Perakende Satış Fiyatı

4,40 TL

- +
Perakende Satış Fiyatı

6,50 TL

- +
Perakende Satış Fiyatı

84,00 TL

- +
Perakende Satış Fiyatı

84,00 TL

- +
Perakende Satış Fiyatı

84,00 TL

- +
Perakende Satış Fiyatı

66,00 TL

- +
Perakende Satış Fiyatı

72,00 TL

- +
Perakende Satış Fiyatı

27,50 TL

- +
Perakende Satış Fiyatı

32,50 TL

- +
Perakende Satış Fiyatı

69,00 TL

- +
Perakende Satış Fiyatı

6,00 TL

- +
Perakende Satış Fiyatı

6,60 TL

- +
Perakende Satış Fiyatı

18,00 TL

- +

Pencere Kilidi Modelleri 

Manuel olarak tamamlanan işleri, daha hızlı ve verimli hale getiren modeller bulunur. Pres makinesi modelleri, elle yapılan işlemlerin yerini alan ve yüksek çalışma performansına sahip teknolojilerden birisidir. Çok farklı malzemelerin kesilmesi, parçalanması ve ezilmesi için kullanılan alternatifleri bulunur. Basınç gücünün manuel olarak ulaşılamayacak bir seviyede olması, pres makinesi çeşitlerinin önemini gösterir. Presleme makinesi modelleri, kendi içerisinde soğuk ve sıcak olarak alt kategorilere ayrılır. Soğuk pres makinesi, isminden de anlaşıldığı gibi ısı içeren işlemleri gerektirmez. Bu mekanizmada işlem gören maddeler, sıkıştırılarak veya kurutularak istenilen forma sokulur. Sıcak pres makinesi, sıklıkla şekil verme işlemlerinde kullanılır. Tüm ürün çeşitlerinde, mekanizmaların güvenli şekilde kullanılması gerekir. Kullanım talimatları ve önerileri takip edildiğinde çalışma sürecine bağlı olarak karşılaşılabilen sorunlar engellenir. Kullanım alanı çeşitlilik gösteren ürün modellerinden birisi, hidrolik pres makinesidir. Büyük fabrikalarda bile kullanılan bu mekanizma, yağ basıncını temel alarak çalışır. Ürünlerin farklılık gösterdiği özelliklerinden bir diğeri, çalışmalarını sağlayan temel güçtür. Manuel gücün artırılarak yönlendirilmesini sağlayan modelleri, el pres makinesi olarak adlandırılır. Genellikle küçük pres makinesi olan bu modellerin kullanımı oldukça pratiktir. Küçük boyutları ve çalışması için sadece el gücünün gerekmesi, portatif özellik göstermelerini de sağlar. Elektrikli pres makinesi, elle çalışanlara bir alternatif olarak sunulur. Daha uzun süreler boyunca kullanılabilen bu modellerin, çalışma hızı fazladır. Boyutlarının büyük olması ve çalışması için elektrik bağlantısı gerekmesi, bu modellerin sabit yerlerde kullanılmasını sağlar. Ercan Yapı Market ile birbirinden farklı özelliğe sahip olan bu modellere kolayca ulaşabilirsiniz.

Her Kullanım Alanına Uygun Makine Seçenekleri

 

Mekanizmalarına ve çalışma süreçlerine bağlı olarak farklı kullanım alanlarında tercih edilebilen modeller bulunur. Ayakkabı, ekran, kapı, boru pres makinesi, model seçeneklerinden bazılarıdır. Üzüm pres makinesi, popüler olarak kullanılan modellerden birisidir. Üzümlerin tadının korunarak ezilmesini sağlar. Yumuşak bir meyve olan üzümler üzerinde etkili olan bu modeller, püre formu kullanıldığı sürece sert meyveleri de ezebilir. Elma ve armut gibi sert meyveler ilk olarak püremsi bir forma getirildikten sonra işleme tabi tutulur. Katı meyvelerin direkt olarak işlem görebileceği meyve pres makinesi de bulunur. Bu ürün modelleri hem katı hem de yumuşak meyveler için özel olarak tasarlanır. Spesifik kullanım alanları için özel olarak tasarlanmış model seçenekleri de bulunur. Çörek otu yağı makinesi, bu ürünlerden birisidir. Çörek otu başta olmak üzere, ayçiçeği çekirdeği, kavun tohumu, avokado hindistan cevizi, Chia tohumu, susam, badem ve kakao çekirdeği gibi çok çeşitli unsurların da yağı çıkarılabilir. Kırılması ve şekil vermesi zor materyallerde kullanıma uygun lastik, cam, ahşap, metal pres makinesi seçenekleri bulunur. Hurda pres makinesi, güçlü bir basınçla çalışır ve metal maddeler üzerinde etkilidir. Büyük boyutlara sahip bu modeller, çalışma süreci boyunca ekstra dikkat gerektirir. Metalin parçalanması için uygulanan basınçlar oldukça yüksek olduğundan karşılaşılan kazalar da büyük çaplı sıkıntılara yol açar. Güvenli bir çalışma süreci için kullanım talimatlarına özen göstermek ve yüksek kalitesinden emin olunan ürünleri tercih etmek gerekir. Sanayi tipi, ev tipi pres makinesi boyutları farklılık gösterir. Farklı kullanım alanlarına sahip ürünler arasından seçim yapılırken konulacağı alanın boyutlarıyla ölçülerinin karşılaştırılması gerekir. Büyük pres makinesi, sabit bir yer ve geniş boş bir alan gerektirir. Küçük modellerde ise sabit kalma gibi bir kısıtlama yoktur. Toplam ağırlığı hafif olan modeller, kullanım ihtiyaçlarına göre yer değiştirilebilir. Alüminyum pres makinesi, sabit bir noktada kullanılması gereken büyük modeller arasındadır. Hap, şarap, maske, yem pres makinesi seçenekleri ise küçük ölçülere sahip modellerden bazılarıdır. Kullanım özelliklerini gözden geçirirken ölçüleri hakkında detaylı bilgi edinerek beklentilerinizi karşılayan ürünlere ulaşabilirsiniz.

Farklı Boyutlardaki Modelleri

 

Çalışma mekanizmaları kadar büyük bir çeşitlilik gösteren özellikleri boyutlarıdır. Laminat, rulman, plaka, laminasyon pres makinesi, orta boyutlara sahip ürünlerden bazılarıdır. Hem portatif hem de sabit özellikte modelleri bulunan hortum pres makinesi, farklı boyut seçeneklerine sahiptir. Kullanım süreci boyunca ihtiyaç duyulan çalışma performansına göre boyutlar arasından seçim yapılabilir. Küçük boyutlar, daha yavaş bir mekanizmayla çalışmasına rağmen az yer kaplaması ve ihtiyaç halinde taşınabilmesi sayesinde sıklıkla tercih edilir. Büyük boyutların popülerliğini artıran özelliği ise hızlı şekilde çalışan mekanizmasıdır. Yüksek basınç gücüyle çalışan balya pres makinesi, büyük boyutlara sahip ürünlerden bir diğeridir. Çalışma sırasında çok yüksek basınç güçlerinin kullanılması, bu mekanizma için sabit bir nokta ayarlanmasını gerektirir. Manuel olarak ulaşılamayacak kadar büyük basınç etkisi, bu mekanizma aracılığıyla aktarılır. Balyaya benzer özellik gösteren ürünlerden birisi, talaş pres makinesidir. Toz şeklindeki talaşın bir araya getirilerek taşınabilir bir forma dönüşmesini sağlar. Pres baskı makinesi, alternatiflerine oranla küçük boyutlara sahip bir mekanizmadır. Kağıt, tişört, yastık kılıfı gibi farklı yüzeylere, istenilen tasarımların aktarılmasını sağlar. Pres makinesi tekstil de benzer bir çalışma prensibine sahiptir. Geri dönüşüm işlemlerinin yapıldığı alanlarda sıklıkla kullanılan mekanizmalar arasında, karton pres makinesi yer alır. İşlem görecek kartonların miktarına göre tercih edilebilen ürün boyutları bulunur. Mekanizmanın boyutları arttıkça tek seferde işlem görebilen karton miktarında da artış görülür. Bu işlem, normal şartlar altında çok fazla alan kaplayan kartonların bir araya getirilmesini ve az yer kaplayacak şekilde yeniden yapılandırılmasını sağlar. Vakum pres makinesi, birçok sektörde ihtiyaç duyulan bir mekanizmadır. Kullanıldığı alanın ihtiyaçları göz önünde bulundurularak boyut seçenekleri arasından tercih yapılabilir.

Uygun Fiyatlı ve Kullanışlı Setleri

 

Ürünlerin fiyat aralıkları, çalışma mekanizmalarına, kullanım alanlarına ve boyutlarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Uygun pres makinesi fiyat aralıkları ile bütçeniz dahilinde ürünlere ulaşabilirsiniz. Manuel olarak tamamlanamayan işleri pratik bir şekilde halleden mekanizmalardan yardım alabilirsiniz. Deri pres makinesi ile sert bir materyale istediğiniz şekli verebilirsiniz. Kömür pres makinesi sayesinde toz formundaki bir maddeyi, kullanılabilir kalıplara dönüştürebilirsiniz. Pres odun, paketleme makinesi gibi mekanizmaların hızlı çalışma süreçleri ile veriminizi artırabilirsiniz. Büyük mekanizmalara benzer şekilde çalışan pres makinesi kahve ürünleri de bulunur. Küçük boyutlara sahip bu ürünler, lezzetli kahveler yapılmasını sağlar. 400, 600, 1000 ml gibi hacimleri farklılık gösteren seçenekleri bulunur. Fiyat aralıkları, hacim değerlerine bağlı olarak değişir. Uygun fiyat aralıklarıyla beğenilerek tercih edilen ürünler arasında pres ütüler de yer alır. Pratik ve yüksek performanslı bir çalışma sürecine sahip bu ürünler geniş bir kullanım alanına sahiptir. Terziler ve kuru temizlemeciler, kullanım alanları arasında ilk sıralarda gelir. Şapkalar için olan modeller, tekstil ve tasarım alanında kullanılan mekanizmalardan birisidir. Şapkalar üzerine aktarılmak istenen renklerin, baskıların ve desenlerin hızlı şekilde oluşturulmasını sağlar. Logolar, yazılar ve daha birçok baskının oluşturulmasında kullanılabilir. Diğer mekanizmalardan tamamıyla farklı bir kullanım alanına sahip leg press makinesi, indirimli fiyat aralıklarıyla sunulur. Egzersiz sırasında kullanılan bu mekanizma, bacak kaslarını hedef alır. Bacakların taşıdığı ağırlığın yükseltilebilir olması, egzersiz sırasında ilerleme kaydetmeyi kolaylaştırır. Bacak kaslarının hacminin ve sıkılığın artırılmasını sağlar. Bölgesel bir egzersiz çalışması için ideal özellik gösterir. Ercan Yapı Market'te çalışma mekanizmaları geniş bir çeşitlilik gösteren ürünlere, uygun fiyat aralıkları ile ulaşabilirsiniz. Kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayan mekanizma sayesinde zamandan ve enerjiden tasarruf

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et